SIA “SecTel” veic komplekso drošības sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu, garantijas un pēcgarantijas apkopi Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Mūsu augstākās kvalifikācijas speciālisti palīdzēs izstrādāt drošības koncepciju, ņemot vērā Jūsu objekta specifiku, un izvēlēties augstas kvalitātes aprīkojumu, saskaņā ar Jūsu vēlmēm.

Uzņēmuma galvenā misija – efektīvo un viegli uzturamo drošības sistēmu uzbūve, kas novērš iespēju nepiederošiem iejaukties juridisko un privātpersonu īpašumā. Mēs padarām sarežģītas lietas par vienkāršām vadībā, un vēlamies, lai mūsu klienti justos aizsargāti un informēti jebkurā pasaulēs galā.

Lai precīzāk novērtētu projekta izmaksas, ņemot vērā visus riska faktorus, mēs piedāvājam inženiera bezmaksas izbraukšanu. Viņa uzdevums ir informēt klientu par dažādām sistēmas uzbūves iespējām, ņemot vērā objekta specifiku, pieprasījumus un budžetu. Uzņēmuma prioritātes: atbildība un sniegto pakalpojumu augstākā kvalitāte. Galvenais mērķis – ilgtermiņa un abpusēji izdevīga sadarbība!