Kompānija SecTel ir gatava projektēt, uzstādīt un tehniski apkopt jebkurās sarežģītības drošības sistēmas. Visas mūsu sistēmas ir iespējams attālināti administrēt no Jūsu smartfona vai datora. Mēs piedāvājam veikt sekojošus darbus:

Videonovērošana

Videonovērošanas uzstādīšana tā ir iespēja saņemt vizuālo kontroli par telpu vai par veselu māju. Profesionāli uzbūvēta sistēma spēj strādāt autonomi vai integrēties un funkcionēt kopā ar citām drošības sistēmām.

Signalizācija

Signalizācijas uzstādīšana palielinās Jūsu īpašuma drošību. Mūsu speciālisti izstrādās un uzstādīs sistēmu, kas atbilst visām klienta prasībām un vēlmēm. Visas mūsu sistēmas ļauj saņemt īsziņas uz Jūsu mobilo telefonu.

Domofonu, piekļuves kontroles sistēmas

Domofons – tā ir kompakta sistēma, kas apvieno sevī vienkāršu videonovērošanu un durvju zvanu. Tapāt kā piekļuves kontroles sistēma, tā palīdz ne tikai ierobežot pieeju nepiederošiem cilvēkiem, bet arī novērš nepieciešamību kontaktēt ar viņiem personīgi. Domofonu sistēmas tiek plaši izmantotas privātās un daudzstāvu mājās, dzīvokļos un slēgtos ofisos.

Sistēma Gudrā māja

Kompānijas SecTel piedāvātā Gudrās mājas sistēma ļaus Jums saņemt detalizētu informāciju, attalināti vadīt un kontrolēt mājas apkuri no jebkuras pasaules malas.